Projekty gotowe hal stalowych

Chcąc uzyskać pozwolenie na budowę potrzebujemy projektu budowlanego. Pierwsza z możliwości to zakup projektu indywidualnego przygotowanego od początku do końca do naszych potrzeb. Druga opcja tańsza – to zakup gotowego projektu z adaptacją do działki. Wykorzystanie projektu gotowego wiąże się jednak z ograniczeniami – nie wszystko można dowolnie zmienić w projekcie. Niektóre zmiany wymagają ponownego sprawdzenia wytrzymałości konstrukcji i wykonania obliczeń na nowo. Dodatkowym problemem może być znalezienie odpowiedniego projektu gotowego. W Internecie znaleźć można nieograniczone ilość projektów, często jednak są to niekompletne opracowania o niskiej jakości technicznej robione „na ilość”. Niestety, dowiadujemy się o tym już po zakupie projektu. Później, na etapie realizacji obiektu konieczne jest wstrzymanie prac budowlanych w celu dorobienia braków w dokumentacji projektowej.

Baza projektów

Ponieważ projektowaniem zajmujemy się wiele lat postanowiliśmy uporządkować wykonane przez nas projekty i stworzyć zbiór gotowych projektów konstrukcyjnych hal stalowych. Baza którą sukcesywnie rozwijamy nie jest tak obszerna jak zbiory które znaleźć można w Internecie. Jednak zawarte w niej projekty są to pełnowartościowe opracowania tworzone przez specjalistów, którzy bardzo dobrze znają i rozumieją konstrukcje budowlane a w szczególności konstrukcje stalowe. W bazie zawarte są projekty magazynów, warsztatów oraz hal rolniczych które bardzo często realizowane są przez inwestorów. Bazę projektów aktualizujemy na bieżąco dodając kolejne projekty.
Wszystkie projekty możemy dowolnie zmieniać i modyfikować. Istniejące projekt możemy dostosować do Państwa potrzeb i zaoferować wysokiej jakości opracowanie w konkurencyjnej cenie.

W przypadku zainteresowania zachęcamy do kontakt z nami – kontakt